Casa Praia Mongagua
De gesitueerde in Mongaguá Casa Praia Mongaguá is gelegen binnen 25 minuten loopafstand van Parque Ecológico A Tribuna en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Gasten vinden Praca de Eventos Dudu Samba op afstand van 3 km tot de villa, en het Agenor de Campos ligt op 2 km afstand. Dit vakantiehuis biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals Praia Santa Eugenia (2,1 km) en Praia de Vera Cruz (3,1 km).
Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een apart toilet en een douche.
De keuken van deze villa is uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte. Gasten kunnen Mexicaanse gerechten proberen in Cantinas Dos Mineiros, vrij dicht bij Casa Praia Mongagua. Casa Praia Mongagua bevindt zich op korte rijafstand van 90 minuten van Jurubatuba station, waardoor toeristische attracties in Mongaguá gemakkelijk bereikbaar zijn.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia de Vera Cruz3,9 km
- Parque Ecológico A Tribuna1,2 km
- Agenor de Campos1,1 km
- Belvedere Mongaguá1,7 km
- Praca de Eventos Dudu Samba3,6 km
- Feira de Artesanato1,1 km
- santa eugenia2,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas94 km
- Treinstations
- Jurubatuba50 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Praia Mongagua?
Gasten van Casa Praia Mongagua kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Praia Mongagua te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Praia Mongagua is $25. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Praia Mongagua?
Gasten van Casa Praia Mongagua kunnen eten in Cantinas Dos Mineiros restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij deze villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Praia Mongagua?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Mongaguá zijn het Agenor de Campos en Parque Ecológico A Tribuna, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Casa Praia Mongagua liggen. Daarnaast is Praca de Eventos Dudu Samba (3 km) ook een aanrader om te bezoeken.